České Silent Hill Heaven Fórum

silent-hill.cz  PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Rule of Rose

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
bobulky
Wall Man

Poeet p?íspivku : 229
Registration date : 16. 09. 07

PříspěvekPředmět: Re: Rule of Rose   Mon 21 Jan 2008 - 6:23

Mohlo to tam být z více důvodů, ale s takovouhle ironií na mně nechodˇ.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dominno
Wall Man

Poeet p?íspivku : 384
Registration date : 17. 08. 07

PříspěvekPředmět: Hmm...   Mon 21 Jan 2008 - 17:58

No a samozřejmně GT4...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael

Poeet p?íspivku : 1173
Registration date : 17. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Rule of Rose   Mon 21 Jan 2008 - 21:08

To si raději sednu do svého FockeWulfa 190 a sundám trochu té ruské špíny...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man

Poeet p?íspivku : 229
Registration date : 16. 09. 07

PříspěvekPředmět: Re: Rule of Rose   Tue 22 Jan 2008 - 6:35

Ach to je sic možné, ale toto je zcela uplně jiný žánr - tudíž přirovnání k jakékoliv bojovce, adventuře či sportovní hře není na místě.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael

Poeet p?íspivku : 1173
Registration date : 17. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Rule of Rose   Tue 22 Jan 2008 - 16:20

bobulky napsal:
Ach to je sic možné, ale toto je zcela uplně jiný žánr - tudíž přirovnání k jakékoliv bojovce, adventuře či sportovní hře není na místě.
To je jen můj osobní a prioritní výběr.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://tolucaprison.blog.cz/
vatiell
Insane Cancer

Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 19. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Rule of Rose   Sat 16 Feb 2008 - 14:50

Zifil napsal:
RoR byla zakazana Vatikanem, ale cetl jsem, ze to bylo jen doporuceni. Bohuzel se toho distubuce na chvilku zalekla a hru na par mesicu opravdu stahla z prodeje. Osobne jsem to ji zatim nehral, porad za to chcou nekrestanskych 1300+-, ale co jsem mel moznost cist pribeh, hl. hrdinka, banda blaznivych deticek, bossové jejich noshledi, atd.. zkratka parada. Jedine co se hre da vytknout je pry otravna kamera (proste s ni nehnes) a slaboulinka hrdinka, coz se rovna vice hodin u hrani a hardcorovost. Osobne nebudu vahat ani vterinu s koupi, ale porad cekam az mi to slevni. Marketink je holt pekna potvurka (bububu, zakazeme hru je dost uchylná=cena nahoru). Kompletni SH mam dohrano, PS3 vyhrala na PC (5tku musim mit) uz i kvuli FFXIII Jinak ted jsem si koupil FS2, jednicku jsem minul, ale to snad nebude problem nebo dvojka s jednicky cerpa? No snad to nebude takova spojitost jako SH1 -> SH3. Jinak Project zero je klasika pro me docela revolucni hra. Kde jinde narazite na fotak jako zbran, nastroj na reseni puzzlu ... proste udelatko na vsechno Dvojku(dvojcatka) jsem jeste nehral, ale mam ji v notysku hned po RoR ... ted si pripadam jako opozdeny. Kazdy uz tyhle hry ma za sebou a ja ... (ach ty roky nevedomosti beze strachu u DevilMayCry a FF )

V ČR Rule of Rose neseženš...leda za pět prstů (jako já)..ale každopádně, jestliže se na to tolik těšíš, budeš zklamaný...inu uvidíš sám.
Siren dvojka v lecčem na jedničku navazuje...ikdyž stačí si najít Siren na wiki a je ti všechno vysvětleno. A jestli se ti líbil Project Zero tak zkus Kuon...u nás taktéž těžko dosažitelný...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://vatiell.blogspot.com
Akira
Wall Man

Poeet p?íspivku : 270
Registration date : 27. 05. 09

PříspěvekPředmět: Re: Rule of Rose   Wed 8 Jul 2009 - 10:30

jen tak na úvod..

KDO ŘÍKÁ, ŽE SE RULE OF ROSE NEDÁ V ČR SEHNAT JE NA OMYLU

Já jí mám koupenou už dost dlouho a je to skvělá hra, kterou by si měl zahrát každý, koho baví Silent Hill, nebo Haunting Ground apod. Ale přesto, je to úplně odlišná hra... líbí se mi, že i když to zprve vypadá, že se Jennifer opravdu nějakým záhadným způsobem dostala na velkou vzducholoď, není tomu tak.. Znáte to, děti mají opravdu bujnou fantazii a i přesto, že jsou zavřený kupříkladu doma v pokoji, představují si, že řídí bojové letadlo někde nad oceánem a jak je jim dobře.. tak nějak je tomu v Rule Of Rose a opravdu nechápu, proč je to v mnoha zemích zakázané, když tu k vidění zase tak moc hrůzy není.. spíš šikana.. proudy krve nikoliv. co k závěru říct... DOPORUČUJU, ale zase na druhou stranu.. někomu se to líbit fakt nemusí, já jsem jiného názoru.. patří mezi mé oblíbené hry
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.rygar.ic.cz
Sparito
Wall Man

Poeet p?íspivku : 263
Registration date : 27. 12. 07

PříspěvekPředmět: Re: Rule of Rose   Thu 9 Jul 2009 - 15:10

No jasě, když sis to koupil ty, tak ta hra ještě k sehnání byla, teď tak maximálně objednávat ze zahraničí nebo v požádat game2k.
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man

Poeet p?íspivku : 270
Registration date : 27. 05. 09

PříspěvekPředmět: Re: Rule of Rose   Fri 10 Jul 2009 - 9:31

Ne, já si to koupil už před dlouhou dobou v game2k.. v té době to tam ani neměli v nabídce.. ze zkušenosti vím, že seženou všechno, na co se zeptáš, nebo aspoň skoro všechno a Rule Of Rose jsem moc chtěl. Když jsem se dozvěděl, že tady nevyjde, že to zakázali, tak jsem se zeptal a hru mi sehnali.

To přece není žádnej problém, si to od nich nechat poslat.. v obchodech Rule Of Rose nemají, to dá rozum, ale sehnat se to jednoduchou cestou dá úplně v pohodě.. akorát už nevím, kolik mě to stálo, ale nebylo to moc.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.rygar.ic.cz
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Rule of Rose   

Návrat nahoru Goto down

Rule of Rose
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: