České Silent Hill Heaven Fórum

silent-hill.cz  PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Deadly Premonition

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Hesi
Insane Cancer

Poeet p?íspivku : 138
Registration date : 24. 12. 06

PříspěvekPředmět: Deadly Premonition   Sat 19 Feb 2011 - 16:33

Hrál jste někdo Deadly Premonition? Podle mě jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál. Škoda, že se případné hráče snaží odradit vizuální stránkou a příšerným ovládáním, ale příběh a postavy v něm jsou naprosto úžasné. Pro fanoušky seriálu Twin Peaks je to naprostá povinnost.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.silent-hill.cz
Sparito
Wall Man

Poeet p?íspivku : 263
Registration date : 27. 12. 07

PříspěvekPředmět: Re: Deadly Premonition   Sat 19 Feb 2011 - 22:26

Škoda, že to mimo Japonsko vyšlo jen na Xbox. Viděl jsem hodinový let´s play a bavil jsem se u toho. Na jednu stranu to bylo dost vtipné, v tom stylu jakým se chovají ty postavy. Třeba ten hlavní hrdina na začátku, jak jede v autě a zvládá řídit, kouřit, a ještě si něco ťuká na počítači. Very Happy Tomu říkám multitasking. A kupodivu se fakt po pár minutách vybourá. Very Happy A pak tam jsou části, kdy prochází ve snu uprostřed nějakého lesa, kde je nábytek a listí padá směrem ze země nahoru. Prostě totální mind fuck. Smile Někdy se na to musím podívat, jako na normální walkthrough bez komentáře. Na ps3 to asi už u nás nevýjde.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Deadly Premonition
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: