České Silent Hill Heaven Fórum

silent-hill.cz  PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Problem s grafikou v SH_2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Nostredemus
Registrovaný uživatel

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 08. 04. 13

PříspěvekPředmět: Problem s grafikou v SH_2   Mon 8 Apr 2013 - 23:02

Zdravim lidi,
nevim kam se mam presne obratit s mym dotazem,takze spis zkousim a hledam nejaky info.
Prave jsem na PC rozjel SH_2 a mam problem s texturami. Hledam tedy prosim nekoho,kdo mi pomuze.
Jedu momentalne provizorne na integrovane grafice na rozliseni 1080*1024 nebo jak je ten pomer. Hru jsem rozjel, nicmene kdyz se dostanu do apartmanu a dojdu k mistonosti s baterkou a vejdou do ni,tak okamzite vidim vsude same kostky a trojuhelniky a hra se stava nehratelnou. Pote co seberu baterku,tak kostky zmizi,ovsem krom sve postavy a osvetlene, cca 10cm dlouhe cary ve spodni casti monitoru nevidim vubec nic. Je to cerna,jako bych ve widlich nastavil sporic.
Upozornuju, ze ANO - BATERKU MAM ve stavu On/zapnuto/
a ze jsem prolezl nastaveni hry a Brightness Level jsem prenastavil na uroven 7 /nejsvetlejsi/
...................

Muze nekdo prosim poradit?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
aldaris
Samael

Poeet p?íspivku : 1173
Registration date : 17. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Problem s grafikou v SH_2   Tue 9 Apr 2013 - 10:58

Co máš za OS a grafickou kartu?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://tolucaprison.blog.cz/
Nostredemus
Registrovaný uživatel

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 08. 04. 13

PříspěvekPředmět: Re: Problem s grafikou v SH_2   Sun 14 Apr 2013 - 14:42

UZ jsem to vyresil,stahnul jsem SH2 na druhy pc .... v kazdym pripade tech problemu je tam diky radoby receno odbornikum hafo.

Hledal jsem po netu a nasel jsem "baterkovej opravnej patch" ..... dalsi problem na kterej jsem narazil jsou Ang/EU verze. .... neumim anglicky a proto jsem potreboval cestinu a kdyz se ty verze mezi sebou mlati,tak jsem tu cestinu musel stahovat asi 50x,nez jsem nasel tu pravou,ktera fungovala.

Projevovalo se to tak,ze kdyz sel clovek v tech apartmenech ke konci vybrat ten odpadak pred barakem,tak v polovine videa se cestina sekla a hra spadla.

Jinak ted pro zmenu resim problem se SH4 : Room ..... nemuzu se v podstate dostat z bytu. Mam navod,udelal jsem vse co je potreba, ovsem kdyz seberu tu tycku na WC,tak at delam co delam,tak jiu nemuzz vzit do rukou Sad ----- porad mam kolem ni cervenej ctverec
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
aldaris
Samael

Poeet p?íspivku : 1173
Registration date : 17. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Problem s grafikou v SH_2   Sun 14 Apr 2013 - 16:55

Ten bug v apartmánech nezpůsobuje čeština, ale už původní verze hry. Pomáhá na to při čtení té zprávy quicksave. Sice si to celé nedočteš, ale nezůstane hra stát.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Problem s grafikou v SH_2   

Návrat nahoru Goto down

Problem s grafikou v SH_2
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem s pripojením na server...
» problém s grafikou